MASÁŽE

MASÁŽE

Renata Schultzová
tel: (+420) 728 182 175
email:
schultzova.r@seznam.cz


SPORTOVNÍ A REGENERAČNÍ MASÁŽ

Klasická masáž svalů, která pomáhá zbavovat únavy, osvěží i uklidní. Přispívá k zlepšení krevního oběhu a látkové výměny, zkvalitňuje regeneraci sil po práci či jiné zátěži. Zpomaluje vznik příznaků stárnutí, např. tvorbu vrásek, zhoršení stavu kůže a podkoží, pomáhá udržovat kvalitní tělesnou a duševní kondici. Sportovcům pomáhá zbavovat se únavy nebo připravit se na podání plného výkonu.


BREUSSOVA MASÁŽ PÁTEŘE

Speciální masáž sloužící k odstranění bolestí zad hlavně v oblasti páteře a dále uvolnění napětí paravertebrálních svalů a regeneraci mezilopatkových plotének. Při masáži používáme třezalkový olej, který vmasírujeme do bolestivých míst, čímž ještě zvýšíme účinnost celé terapie.

 

 

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Manuální lymfodrenáží se podporuje tok lymfy, odvádí se voda z těla, odstraňují se otoky ve všech částech těla způsobené stagnací lymfy v podkoží. Urychluje se látková výměna, odstranění toxinů z těla. Při pravidelné masáži se zvyšuje imunita organismu. Masáž lze absolvovat po operaci, po 3. Měsíci těhotenství, od 3. měsíce věku pro zvýšení imunity, preventivně u alergií před vypuknutím alergie pro zmírnění reakce,… U lidí s onemocněním jater, ledvin, se zvýšenou funkcí štítné žlázy, s vysokým krevním tlakem, s onkologickým onemocněním v remisi jen s povolením lékaře.

 

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Jedná se o velmi účinnou metodu alternativní medicíny, jak se zbavovat toxických látek uložených v těle a to jak na povrchu tj. v podkožní tkáni, tak i z hloubky tělesných tkání. Pomáhá při léčbě rozmanitých nemocí a chronických chorob způsobených vlivem stresu, nezdravého životního stylu a stravování, škodlivých účinků špatného životního prostředí, nadměrným zatěžováním kloubů, opotřebení stářím a dalších následků nezdravého způsobu života.

 

 

MASÁŽ PŘI BOLESTECH HLAVY A MIGRÉNĚ – INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

S rostoucí psychickou a fyzickou zátěží, obrovským množstvím informací, které denně musíme rozlišovat na důležité a nepotřebné, starostmi a nezdravým životním stylem, roste úměrně i počet lidí trpících různými projevy bolesti hlavy a migrény. Připočteme-li k tomu ještě vrozené dispozice, pak stojíme před jedním z nejčastějších zdravotních problémů tohoto století.

Jedná se o léčivé ošetření hlavy (vlasové i obličejové části), masíruje se trojklaný nerv, krk, ramena a horní část trapézového svalu. Účinkuje proti stresu, bolestem hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje náš organismus, pomáhá při poruchách spánku a nespavosti, zlepšuje koncentraci myšlení. Zlepšuje funkci imunitního, lymfatického, oběhového a nervového systému. Napomáhá při odstraňování toxických látek a urychluje jejich odtok z těla. Zlepšuje energetické působení v těle. Povzbuzuje vlasy k růstu a zlepšuje jejich kvalitu.


ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Je jemná relaxační masáž pomocí směsi horké čokolády (min. 55% kakao) a mandlového oleje. Tato směs, která obsahuje celou řadu minerálů, nenasycených mastných kyselin a hlavně antioxidanty, působí blahodárně na pokožku, omlazuje ji, zbavuje ji vrásek, vrací pružnost a napomáhá redukovat strie. Vůně čokolády a příjemné prostředí působí proti stresu a spolu s masáží napomáhá uvolňovat svalový tonus zvláště v oblasti zad.

 

 

CUKROVÝ VÁNEK Z RÁJE blahodárný pro duši i tělo

Relaxační a kosmetický účinek. Jde o masáž celého těla, peeling a zábal. Používá se kvalitní kokosové tělové mléko, třtinový peeling z řady, který odstraní přebytečné odumřelé buňky, prokrví pokožku a dodá ji vláčnost a na závěr zábal kokosovým máslem, který pokožku do hloubky vyživí a osvěží.

 

TROPICKÝ ZÁBAL RUKOU

Kosmetický účinek, vhodné pro unavené ruce. Masáž rukou kokosovým tělovým mlékem, peeling třtinovým cukrem a zábal kokosovým tělovým máslem. Ruce jsou po proceduře jemné, vyživené, prokrvené a relaxované.

 

  

UŠNÍ SVÍCE

Svíce, která je uprostřed dutá, po zapálení působí na principu komínového efektu a „vysává“ usazeniny z ucha do svíce. Působení tepla zároveň stimuluje vnitřní mikrosystém ucha a pomáhá uvolnit napětí v hlavě i v těle. Tato metoda se využívá při opakujících se bolestech hlavy, uší, při nadměrné tvorbě ušního mazu, napětí, stresech a pro pocit příjemného uvolnění.

Fotogalerie - masáže

_DSC8714.jpg _DSC8721.jpg _DSC8729.jpg _DSC8731.jpg
_DSC8733.jpg